2017-09-25
Konkurs z okazji 40-lecia istnienia firmy TAIKONG CORP.
 więcej
 więcej
Slider 1 banner3 banner1 spirulinabaner_506f13a72f9fb.jpg pokarmy9in1_4f9d645b76e18.jpg expert_4f9d6ce51a8c3.jpg slider2_4f1d31de25ec9.jpg

O azoo

Marka Azoo została założona w 1996 roku przez korporację Taikong Corp.

 

Taikong Corp. powstała w 1977 roku i jako korporacja zajmująca się biotechnologią otrzymała certyfikaty jakości ISO 9001 i ISO 14001, przyznane przez Międzynarodowa Organizację Normalizacyjną. Korporacja pod marką AZOO produkuje wysokiej jakości produkty do akwarystyki profesjonalnej, a także prowadząc badania biogeniczne odkryła i wprowadziła do handlu na całym świecie fluorescencyjne ryby. Od czasu wprowadzenia pierwszego fluorescencyjnego, transgenicznego gatunku ryby nazwanego GloFish w roku 2001, powstało jeszcze około 15 nowych gatunków fluorescencyjnych ryb. 5 z nich jest już obecnie na rynku. Gatunki fluorescencyjnych ryb stały się przedstawicielami korporacji na polu osiągnięć biotechnologii morskiej. Aby pokazać piękno fluorescencyjnych ryb AZOO zaprojektowała wiele profesjonalnych akcesoriów. Dla przykładu zakładając akwarium z rybami fluorescencyjnymi można użyć specjalistycznego niebieskiego oświetlenia marki i świecących miękkich korali, co pozwoli na uzyskanie niesamowitego optymalnego efektu akwarium. Używając AZOO Nano-Tech Algae Control Tablet skutecznie zapobiegającej glonom, ludzie mogą prosto i przyjemnie opiekować się akwarium. Dzięki najnowszej technologii produktów AZOO, ludzie mogą się cieszyć pięknem kolorowego akwarium na podobieństwo akwarium morskiego i prostotą jego obsługi w domach i biurach.

 

Jak sugeruje nazwa, AZOO oznacza najwyższą jakość produktów do akwarium (A Grade).

 

Filozofią marki jest dostarczanie hobbystom ekologicznych produktów do akwarium które zapewnią zadowolenie z życia i zdrowie.

 

Pozycja AZOO to „Lider Nowoczesnej Akwarystyki”. Azoo posiada najbardziej profesjonalne możliwości badań i rozwoju (R&D) i stale skupia się na innowacjach. Od 1996 roku marka nieprzerwanie rozwija i dostarcza konkurencyjne i innowacyjne produkty na całym świecie przez szereg kanałów dystrybucji. Azoo stało się wiodącą firmą z ogromnym potencjałem na polu biotechnologii i produktów akwarystycznych.

 

W przyszłości Azoo chce pomagać w osiągnięciu szczęścia i dzielić się z Tobą innowacyjnymi pomysłami i odkryciami.

 

Zakład bio-technoligii

lightbox

 

 

Historia korporacji

 

1977Założenie Taikong Trading Co. Start eksportu ryb.

 

1996Założenie centrum bio-technologii i marki Azoo.

 

1998Zakończenie tworzenia kanałów dystrybucji na świecie.

 

1999Uzyskanie ISO 9001. Wprowadzenie filozofii zarządza jakością TQM.

 

2001Utworzenie centrum bio-technologi Wu-Gu Bio-Tech i wprowadzenie w pełni fluorescencyjnej, transgenicznej ryby TK-1. Wprowadzenie mikrobiologicznych uzdatniaczy wody.

 

2002Stworzenie pierwszego na świecie transgenicznego gatunku ryby Muscle-Fluorescent Albino Zebra Fish TK-2. Stworzenie pierwszego banku ryb.

 

2003Zakończenie pierwszego na świecie bi-fluorescencyjnego genu i gatunku Bi-Fluorescent Gene Transgenic Albino Zebra Fish TK-3. Uzyskanie ISO 14001. Nagroda „The 10th Enterprises Innovation Research”. Nagroda „ National Biotechnology & Medical Care Quality”. Gorąca innowacja w magazynie „Time”.

 

2004Zwycięzca tajwańskiego symbolu doskonałości „Taiwan Symbol of Excellence”. Pomyślnie zakończona aplikacja tworzenia transgenicznych gatunków ryb.

 

2005Zwycięzca tajwańskiego symbolu doskonałości „Taiwan Symbol of Excellence”. Zwycięzca „ Frost & Sullivan”. Zwycięzca „Taipei Biotech”.

 

2007Otrzymane IPO. Prezentacja ECO-DESK.

 

2008ECO DESK otrzymuje nagrodę „TAIWAN EXCELLENCE”.

 

2009Założenie centrum edukacji „NEMO MARINE”.

 

2010Start produkcji innowacyjnego produktu Hyper Slim Led i serii Artemia Gel.