2017-09-25
Konkurs z okazji 40-lecia istnienia firmy TAIKONG CORP.
 więcej
 więcej
Slider 1 banner3 banner1 spirulinabaner_506f13a72f9fb.jpg pokarmy9in1_4f9d645b76e18.jpg expert_4f9d6ce51a8c3.jpg slider2_4f1d31de25ec9.jpg

aktualnosci

Czwartek, 19 Wrzesień 2013 r.
2 urodziny AZOO w Polsce
2 urodziny AZOO w Polsce

Jesteśmy w Polsce ponad 2 lata! Sprawdź co przygotowaliśmy.Miło nam świętować nasze drugie urodziny i 2-letnią obecność w Polsce. Dokładnie 2 lata temu w okresie wakacyjnym produkty AZOO zaczęły się pojawiać na półkach profesjonalnych sklepów akwarystycznych. Dziś po dwóch latach dzięki najwyższej jakości naszych produktów połączonej z umiarkowanymi cenami świętujemy nasz mały sukces.

 

W związku z tym pragniemy poinformować o fantastycznych zmianach, zwłaszcza dla akwarystów. Obniżamy na stałe ceny na całą czerwoną linię preparatów AZOO. Dodatkowo przygotowaliśmy promocję specjalną na bakterie AZOO czyli na nasz 11-składnikowy biostarter 11in1 SUPER BIO-BACTERIA i preparat ograniczający podmiany wody i poprawiający czystość zbiornika PSB. Promocja na wszystkie pojemności tych bakterii będzie obowiązywała do końca tego roku. Ponadto w naszych sklepach partnerskich nasze zakupy będą pakowane w nowe kolorowe reklamówki AZOO-PLUS i NATURE-GRO.

 

 

NIŻSZE CENY NA NAWOZY NA STAŁE

 1. Carbon Plus
 2. Red Plant Nutrients
 3. Trace Elements
 4. Chelated Iron Liquid

Sprawdź nasze wydajne i stabilne nawozy, a jak się przekonasz, używaj ich w nowej cenie!

 

 

 

NIŻSZE CENY NA UZDATNIACZE NA STAŁE

 1. Vitamins
 2. Protein Remover
 3. pH Plus
 4. pH Lower
 5. Snail Treatment
 6. Kh Plus
 7. Aquaguard
 8. Algae Treatment
 9. Chlorine & Chloramine Treatment
 10. Cloudy Treatment
 11. Double Black Water
 12. Green Water Remover
 13. Phosphate Remover

Tysiące zadowolonych klientów używa naszych preparatów do akwarium. Daj się przekonać i przetestuj! Oferujemy doskonale działające, skoncentrowane produkty. Nasze preparaty płynne zawierają zawsze tą samą, sprawdzoną formułę!

 

 

 

NIŻSZE CENY NA PRODUKTY DLA KREWETEK NA STAŁE

 1. Vita Plus
 2. Mineral Plus

Nasze życiodajne minerały poprawiające wylinkę i proces rozmnażania, a także witaminy z formułą ochronną z glukanem, które zwiększają przeżywalność krewetek to najlepsze co możesz zaserwować swoim krewetkom w tak niskiej cenie!

 

 

 

MEGA PROMOCJA NA PRODUKTY BAKTERYJNE DO KOŃCA ROKU

 1. SUPER PSB
 2. 11in1 SUPER BIO-BACTERIA

Sprawdź nasze bakterie i przekonaj się na własne oczy, że nie ma lepszych produktów bakteryjnych w tak niskich cenach. Wiemy o tym bo sami je robimy.

 

 

 

ELEGANCKIE REKLAMÓWKI

 • W sklepach partnerskich nasze zakupy otrzymają Państwo w eleganckich reklamówkach, szytych na miarę jakości naszych produktów! Poniżej wizualizacja.

 

 

 

SZUKAJ TYCH PRODUKTÓW

 • Produkty w promocji i produkty w obniżonej na stałe cenie mają specjalne naklejki, nie przegap ich!

 

powrót