2017-09-25
Konkurs z okazji 40-lecia istnienia firmy TAIKONG CORP.
 więcej
 więcej
Slider 1 banner3 banner1 spirulinabaner_506f13a72f9fb.jpg pokarmy9in1_4f9d645b76e18.jpg expert_4f9d6ce51a8c3.jpg slider2_4f1d31de25ec9.jpg

aktualnosci

Poniedziałek, 25 Wrzesień 2017 r.
Konkurs z okazji 40-lecia istnienia firmy TAIKONG CORP.
Konkurs z okazji 40-lecia istnienia firmy TAIKONG CORP.


Dokonaj zakupu jakiegokolwiek produktu firmy Taikong Corp. (Ultra Fresh, Flexi design lub AZOO) i skorzystaj z szansy wygrania bezprzewodowego odkurzacza marki Dyson, konsoli PlayStation 4, ekspresu do kawy w kapsułkach Nescafé New Circolo i wielu innych nagród! W czasie trwania konkursu, co dwa tygodnie uczestnicy mają szansę zdobyć kartę podarunkową PayPal o wartości 17$.

▍Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie z okazji 40-lecia działalności firmy Taikong Corp.

Krok 1

Polub stronę Ultra Fresh i niniejszy post na Facebooku, następnie udostępnij je na swoim profilu.
(upewnij się, że widoczność udostępnianej treści ma charakter publiczny)

Krok 2

Zrób zdjęcie produktu TAIKONG CORP. wraz ze swoim akwarium i udostępnij je pod tym postem na naszym fanpejdżu Ultra Fresh.

I tyle! Widzisz jakie to proste?
(Do konkursu możesz zgłosić więcej niż jedno zdjęcie! Warunek: każde z nich musi przedstawiać inny produkt firmy Taikong Corp.)

▍Spróbuj swego szczęścia i zdobądź dodatkowe darmowe upominki!
Podczas trwania konkursu, szczęśliwi zwycięzcy będą ogłaszani co dwa tygodnie.
▍Weź udział w konkursie już dziś! Konkurs trwa do 30 czerwca 2018 roku.
Ogłoszenie wyników i zwycięzców głównych nagród odbędzie się 5 lipca 2018 roku.


Informacje o firmie Taikong Corp.

Firma Taikong Corp. została założona w 1977 roku   i w ciągu 40 lat stała się jednym z czołowych graczy na rynku w dziedzinie badań i rozwoju oraz profesjonalnej hodowli zwierząt wodnych. Taikong Corp. jest pierwszą firmą z sektora biotechnologii wodnych na świecie, która uzyskała Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO-9001 i Certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO-14001, co świadczy o jej trosce o wysoką jakość produkowanych artykułów, jak również trosce o środowisko. Czołowa pozycja na rynku i certyfikat poświadczający zgodność ze standardami dobrych praktyk produkcyjnych GMP w fabrykach wytwarzających produkty farmaceutyczne dla zwierząt są dowodem na to, że firma TAIKONG CORP. dba o to, aby dostarczać wyłącznie produkty najwyższej jakości, które zadowolą miłośników akwariów i będą najlepsze dla zwierząt wodnych. W ciągu tych lat, takie marki należące do firmy jak Ultra Fresh Shrimp Delight, Flexi design iAzoo zyskały uznanie na całym świecie, znalazły się na okładce magazynu Time i zdobyły prestiżowe nagrody Red Dot Design Award oraz IF Design Award. Firma Taikong Corp. jest obecna w ponad 40 krajach na całym świecie i jest rekomendowana przez światowej klasy profesjonalistów z branży akwarystycznej.

———————— ♦︎♦︎ ————————

Informacje o marce Ultra Fresh: 40 lat doświadczenia w obszarze badań i rozwoju oraz akwakulturze w działaniu

Ultra Fresh

Pokarm wytworzony z najwyższej jakości krewetek sword prawns pochodzących z nieskazitelnych wód regionu Yilan, zmieszanych ze świeżo zerwanym czosnkiem i starannie wyselekcjonowanymi, świeżymi składnikami takimi jak mięso, warzywa i wodorosty, przetwarzanymi w niskich temperaturach, dzięki czemu pokarm jest w 100% naturalny i charakteryzuje się wysokimi właściwościami odżywczymi i bardzo dobrym smakiem. Do produkcji wykorzystywane są lokalne zasoby naturalne znajdujące się w Taiwanie, dzięki czemu konsument zyskuje pewność, że jego ryby otrzymują wyłącznie najlepszy możliwy pokarm.

W pełni naturalne pokarmy firmy wybierane są przez profesjonalne hodowle ryb na całym świecie.

 

powrót