2017-09-25
Konkurs z okazji 40-lecia istnienia firmy TAIKONG CORP.
 więcej
 więcej
Slider 1 banner3 banner1 spirulinabaner_506f13a72f9fb.jpg pokarmy9in1_4f9d645b76e18.jpg expert_4f9d6ce51a8c3.jpg slider2_4f1d31de25ec9.jpg

Akwarystyka słodkowodna

OXYGEN PLUS BIO FILTER 2

Bio filtr tlenowy do akwarium

 

 


PODSTAWOWE INFORMACJE

OXYGEN PLUS BIO FILTER 2 to biologiczny filtr do akwarium, który dodatkowo je napowietrza. Zalecany do pompki o przepływie około 120l. Wymiary filtra 17 x 6 x 24 (wys.) cm. W komplecie zestaw filtrujący z regulacją wysokości + 8 gąbek (patrz zdjęcia). Filtr do pracy potrzebuje pompki powietrza. Biologiczne filtry tlenowe AZOO to najstarsza i najbardziej ekonomiczna metoda filtracji, zwłaszcza w akwariach tarliskowych.

 

 

 

 
WŁAŚCIWOŚCI FILTRÓW TLENOWYCH AZOO

 1. Zastosowany wysokiej jakości materiał hydrofilowy, wszystkie otwory powietrzne materiału filtracyjnego są ze sobą połączone. Idealny do kultywacji gęstej kolonii bakterii nitryfikacyjnych.
 2. Wielowarstwowa struktura oferuje dużą powierzchnię filtracyjną, doskonałą do życia bakterii tlenowych, rozkładających azotyny i amoniak.
 3. Pracuje razem z pompką powietrza, tworząc bezgłośnie, liczne bąbelki, które zwiększają poziom rozpuszczonego tlenu w wodzie.
 4. Zapobiega pochłanianiu narybku przez układ filtrujący, idealne i ekonomiczne rozwiązanie do akwariów tarliskowych z dyskowcami, pielęgnicami, gupikami i innymi rybami.
 5. Dwanaście modeli do wyboru, dla specyficznych wymagań, funkcji i wielkości akwarium.
 6. Zamienne gąbki wysokiej jakości stale dostępne do każdego modelu filtra.

 

 

 

SPOSÓB UŻYCIA

 • Przepłucz gąbkę pod bieżącą wodą, pozostaw w dojrzałym akwarium na 1-2 godziny przed użyciem.
 • Filtr podłącz do pompki membranowej za pomocą wężyka i umieść w akwarium.
 • Uruchom pompkę membranową, filtr rozpocznie swoją pracę, bakterie rozpocznę kolonizację materiału filtracyjnego.
 • Pompka membranowa musi stale pompować powietrze do filtra, aby proces filtracji był możliwy, wyłączanie pompki na noc jest wykluczone.
 • Podczas czyszczenia gąbki filtra, przepłucz ją w wodzie spuszczonej z dojrzałego akwarium.
 • W nowym akwarium dla przyspieszenia rozwoju bakterii polecamy AZOO 11in1 Super Bio-Bacteria, lub AZOO PLUS Supreme Bioguard.

 

PLIKI DO POBRANIA

 

 


INFORMACJA:
Kolor opakowań może się nieznacznie różnić od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora. Wygląd opakowań może się nieznacznie różnić w zależności od dostawy i naklejek użytych przez Taikong Corporation.