2017-09-25
Konkurs z okazji 40-lecia istnienia firmy TAIKONG CORP.
 więcej
 więcej
Slider 1 banner3 banner1 spirulinabaner_506f13a72f9fb.jpg pokarmy9in1_4f9d645b76e18.jpg expert_4f9d6ce51a8c3.jpg slider2_4f1d31de25ec9.jpg

Akwarystyka słodkowodna

AZOO EASY BIO

Multizadaniowy preparat bakteryjny. Mikrobiologicznie oczyszcza wodę.

 

 


PODSTAWOWE INFORMACJE

AZOO EASY BIO to zaawansowany, naturalny preparat oczyszczający wodę wizualnie i biologicznie. Przyczynia się on do oczyszczenia wody wizualnie dla naszych oczu, usuwa brzydkie zapachy, a także niewidoczne toksyny jak siarkowodór i związki azotu.

 

Od strony technicznej AZOO EASY BIO jest połączeniem tlenowych i beztlenowych szczepów bakterii. Buduje stabilne kolonie bakteryjne, które mikrobiologiczne oczyszczają wodę i budują stabilny i zdrowy ekosystem akwarium. Głównym celem tych szczepów bakterii jest usuwanie trujących substancji, jak siarkowodór, który tworzy się w strefach beztlenowych podłoża w krewetkariach i nano akwariach i wybija do słupa wody, szkodząc rybom i skorupiakom. Widoczną oznaką powstawania siarkowodoru są: czernienie piasku, czernienie i gnicie korzeni roślin, wydobywanie się pęcherzyków gazu z podłoża, bardzo często połączone ze śmiercią ryb i krewetek. Bakterie zawarte w AZOO EASY BIO skutecznie usuwają siarkowodór z podłoża i wody. Dodatkowo bakterie te rozkładają trujący amoniak (NH3), azotyny (NO2), a także azotany (NO3), które tworzą się na bieżąco w akwarium z odchodów ryb i rozkładających się resztek organicznych. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ już niewielka ilość związków azotu, może zdziesiątkować stada wysokiej klasy, wrażliwych krewetek.

 

 
AZOO EASY BIO

 1. Zawiera wyselekcjonowane, pożyteczne bakterie, które oczyszczają wodę i poprawiają stan akwarium.
 2. Naturalnie i skutecznie rozkłada szkodliwe substancje takie jak: amoniak (NH4), azotyny (NO2), azotany (NO3) i siarkowodór w wodzie i podłożu.
 3. Regularne stosowanie dostarcza pożytecznych bakterii, które hamują rozwój patogenów i zapobiegają chorobom ryb i skorupiaków.
 4. 1 mililitr preparatu zawiera 1.000.000.000 (miliard) aktywnych bakterii.
 5. Działa 100% naturalnie, nie zawiera chemikaliów.
 6. Oferuje bardzo wysoką wydajność 120ml / 1200l
 7. Regularne używanie EASY BIO i EASY STARTER wydłuża czas między czyszczeniem akwarium i podmianą wody.

 

SPOSÓB UŻYCIA

 1. ZAKŁADANIE AKWARIUM: Dodaj 10ml na 50l wody jednorazowo.
 2. REGULARNA OPIEKA: Dodaj 5ml na 50l wody raz na tydzień.
 3. Wstrząśnij przed użyciem, dodawaj równomiernie do wody, szczelnie zamknij butelkę po użyciu.
 4. Trzymaj w chłodnym miejscu, bez dostępu światła słonecznego.
 5. Nakrętka służy jako wygodna miarka do odmierzania preparatu. 1 pełna nakrętka = 20ml, mały kubek wewnątrz nakrętki = 5 ml.

 

PLIKI DO POBRANIA

 

 


INFORMACJA:
Kolor opakowań może się nieznacznie różnić od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora. Wygląd opakowań może się nieznacznie różnić w zależności od dostawy i naklejek użytych przez Taikong Corporation.