2017-09-25
Konkurs z okazji 40-lecia istnienia firmy TAIKONG CORP.
 więcej
 więcej
Slider 1 banner3 banner1 spirulinabaner_506f13a72f9fb.jpg pokarmy9in1_4f9d645b76e18.jpg expert_4f9d6ce51a8c3.jpg slider2_4f1d31de25ec9.jpg

Akwarystyka słodkowodna

 

AZOO MAX GROWTH 33g

Delikatny, naturalny pokarm dla krewetek Crystal Red stymulujący wzrost.
Wykonany z najwyższej jakości, starannie dobranych składników.


AZOO MAX GROWTH to specjalnie skomponowany pokarm stymulujący szybki i zdrowy wzrost krewetek Crystal Red. Doskonale zbilansowane naturalne składniki, zarówno dla małych jak i dorosłych krewetek. Widocznie poprawia wzrost i odporność krewetek. Bardzo bogaty w spirulinę, mączkę z krewetek, glony Kelp, lecytynę i dodatki, znacznie poprawiające kolory i ułatwiające zrzucanie pancerza podczas wzrostu. Specjalnie wykonany, stabilny pokarm, nie traci po podaniu do wody na jakości, nie mięknie szybko, nie rozpada się, nie brudzi wody. Specjalny kształt cienkich, długich listków pozwala na łamanie pokarmu na malutkie porcje, dopasowane dla małej ilości krewetek.

Jednoczesne stosowanie Azoo Max Breed i Azoo Max Growth owocuje dostarczeniem pełnego spektrum składników odżywczych niezbędnych do wszystkich procesów życiowych, naturalnie i znacząco zwiększając kolory u małych i dorosłych krewetek. Jednoczesne stosowanie Azoo Max Breed i Azoo Max Growth owocuje uzyskaniem pięknych, dużych, silnych, dobrze rozwiniętych krewetek.

Pokarmy dla krewetek Azoo są wykonane w specjalnym, wieloetapowym ręcznym procesie produkcji bez użycia maszyn i wysokiej temperatury, która pogarsza jakość produktów. Pokarmy Azoo posiadają dodatki znacznych ilości astaksantyny, która jest dodawana pośrednio poprzez półprodukty, aby czerwień była naturalna i intensywna, ale nie przebijała na fragmentach białego pigmentu ciała krewetki. 


KARMIENIE:
Karm krewetki 1-2 razy dziennie, za każdym razem taką ilością pokarmu, jaką krewetki są w stanie zjeść w ciągu 120minut. Pokarm może być łamany na mniejsze porcje, odpowiednie do ilości krewetek.
 


WYBRANE SKŁADNIKI:

Spirulina, glony kelp, lecytyna, chitozan, multiwitaminy, minerały, enzymy, drożdże piwne, krewetki, ryby, kolagen, jęczmień, owies, gryka, inne.GWARANTOWANA ANALIZA:
Białko: 42% min
Tłuszcz: 5% min
Włókno surowe: 15% (max)
Popiół: 12% (max)
Woda: 8% (max)

Krewetki uwielbiają pokarmy azoo ...