2017-09-25
Konkurs z okazji 40-lecia istnienia firmy TAIKONG CORP.
 więcej
 więcej
Slider 1 banner3 banner1 spirulinabaner_506f13a72f9fb.jpg pokarmy9in1_4f9d645b76e18.jpg expert_4f9d6ce51a8c3.jpg slider2_4f1d31de25ec9.jpg

Akwarystyka słodkowodna

AZOO MINERAL PLUS

Zestaw minerałów niezbędnych dla życia krewetek

 

 


PODSTAWOWE INFORMACJE

AZOO MINERAL PLUS to preparat zawierający wszystkie niezbędne minerały do życia, rozmnażania, procesu zrzucania pancerza i noszenia jaj przez krewetki. MINERAL PLUS dostarcza niezbędne minerały do tych procesów i doskonale dba o zdrowie krewetek, jednak nie służy do mineralizacji wody osmotycznej, czyli do podnoszenia twardości GH.

 

Jednocześnie stosowanie AZOO MINERAL PLUS i VITA PLUS gwarantuje dostarczenie Twoim krewetkom niezbędnej bazy witaminowej i mineralnej do wszystkich procesów życiowych. AZOO MINERAL PLUS i VITA PLUS to najprostszy sposób aby prawidłowo zadbać o krewetki słodkowodne.

 
AZOO MINERAL PLUS

  1. Uzupełnia brakujące w standardowych pokarmach, niezbędne minerały i zapobiega powstawaniu częstych chorób, spowodowanych brakami żywieniowymi.
  2. Uzupełnia istotne minerały, niezbędne podczas procesu noszenia jaj przez samice, jakich brakuje w akwarium, tym samym przyspiesza tempo rozrodu krewetek.
  3. Wykonany z wysokiej jakości, rozpuszczalnych składników, które są absorbowane przez skrzela krewetek, szybka i skuteczna suplementacja.
  4. Podwyższa odporność krewetek na stres podczas procesu zrzucania pancerza (wylinki), zwiększa przeżywalność.
  5. Nie zwiększa twardości ogólnej GH i twardości węglanowej KH. Może być stosowany razem z suplementami podnoszącymi twardość.
  6. Dla krewetek Crystal red i innych krewetek ozdobnych

 

SPOSÓB UŻYCIA

  1. Regularne dozowanie: dodaj 1ml na 10l co 3-5dni w zależności od ilości krewetek.
  2. Wstrząśnij przed użyciem, dodaj możliwie blisko wypływu filtra.
  3. Szczelnie zamknij po użyciu, przechowuj w chłodnym i ciemnym miejscu.
  4. Nakrętka służy jako wygodna miarka do odmierzania preparatu. 1 pełna nakrętka = 20ml, mały kubek wewnątrz nakrętki = 5 ml.

 

PLIKI DO POBRANIA

 

 


INFORMACJA:
Kolor opakowań może się nieznacznie różnić od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora. Wygląd opakowań może się nieznacznie różnić w zależności od dostawy i naklejek użytych przez Taikong Corporation.