2017-09-25
Konkurs z okazji 40-lecia istnienia firmy TAIKONG CORP.
 więcej
 więcej
Slider 1 banner3 banner1 spirulinabaner_506f13a72f9fb.jpg pokarmy9in1_4f9d645b76e18.jpg expert_4f9d6ce51a8c3.jpg slider2_4f1d31de25ec9.jpg

Akwarystyka słodkowodna

 

AZOO CRYSTAL RED SHRIMP BIOPRO 100g

 
Szybko buduje i wzmacnia system filtracji biologicznej w krewetkarium
Usuwa amoniak(NH3), azotyny(NO2)
Wyraźnie sprzyja rozmnażaniu i przeżywalności krewetek.

Zaprojektowany dla krewetek hodowlanych.Azoo Crystal Red Shrimp BioPro to zaawansowany preparat zawierający 10.000.000.000 (miliardów) uśpionych bakterii w proszku na 1g produktu. Bakterie zawarte w Crystal Red Shrimp Bio Pro oczyszczają wodę wizualnie i biologicznie, usuwając białka, pianę i inne zanieczyszczenia, a także masy zanieczyszczeń zalegające w filtrze i podłożu. Najwyższa kumulacja bakterii tlenowych szybko rozkłada amoniak(NH3) i azotyny(NO2) do najmniej szkodliwej formy azotu jaką jest azotan(NO3). Preparat szybko buduje i wzmacnia system filtracji biologicznej, ograniczając szkodliwe działanie amoniaku. Najwyższa kumulacja bakterii beztlenowych pomaga w rozkładzie resztek organicznych w podłożu i filtrach przywracając je do stanu najwyższej czystości. Specjalne probiotyki hamują rozwój patogenów, a wyspecjalizowane bakterie, budujące się po aplikacji preparatu w jelitach krewetek, poprawiają trawienie i wzmagają ich witalność.

Azoo Crystal Red Shrimp BioPro składa się z największej ilości szczepów silnych bakterii tlenowych i beztlenowych dla maksymalnego działania. Bakterie zawarte w preparacie są uśpione i występują w maksymalnej koncentracji 10 miliardów na 1g.

Wydajność Azoo Crystal Red Shrimp Bio Pro 100g to aż 10.000l.


Azoo Crystal Red Shrimp BioPro należy stosować w celu uzupełnienia bakterii nitryfikacyjnych i denitryfikacyjnych i ustalenia równowagi mikrobiologicznej, lub jej przywrócenia, a także w celu poprawy jakości wody, zwiększenia przeżywalności, ograniczenia wzrostu patogenów i poprawy warunków w krewetkarium:
- w nowym krewetkarium
- w działającym już krewetkarium co tydzień
- po podmianie wody
- po każdym czyszczeniu filtrów
- w przypadku tłuszczu, piany na powierzchni wody
- w krewetkariach ze zbyt dużą obsadą


AZOO CRYSTAL RED SHRIMP BIOPRO - opis
1. Wykonany z koncentratu uśpionych w proszku trwałych bakterii w suchym środowisku i niskiej temperaturze, z najwyższym stosunkiem ilościowym bakterii, których aktywacja następuje już po 8 godzinach od aplikacji do wody.
2. Specjalnie zaprojektowany zgodnie z wymaganiami krewetek Crystal Red, składa się z probiotyków z kilkoma gatunkami bakterii tlenowych i beztlenowych w najwyższej możliwie liczbie i o najwyższej aktywności 10.000.000.000 (miliardów) aktywnych bakterii na 1g produktu.
3. Pomaga natychmiast po aktywacji w tworzeniu korzystnych bakterii w jelitach krewetki, dla lepszego trawienia i wchłaniania składników odżywczych, zwiększając przy tym witalność i aktywność krewetek.
4. Szybko i skutecznie rozkłada trujące substancje takie jak amoniak(NH4) i azotyny(NO2). Eliminuje zmętnienie, brzydki zapach, białka, tłuszcze i pianę z powierzchni wody.
5. Rozkłada resztki i zanieczyszczenia zalegające w podłożu, poprawiając kondycję akwarium.
6. Skutecznie zwiększa bufor ph w akwarium, minimalizując skutki spowodowane dużymi zmianami wody, bądź śmiercią organizmów w akwarium.
7. Unikatowa technologia "Biocontrol-Biological Control" ze specjalnymi związkami probiotyków hamuje rozwój patogenów i znacząco poprawia zdrowie krewetek.
8. Pomaga w stabilizacji akwarium (specjalne glony), wyraźnie sprzyja rozmnażaniu krewetek i przeżywalności.
9. Zawiera specjalne pożywki. Pomaga szybko namnażać się bakteriom i wchłania zanieczyszczenia z wody.


SPOSÓB UŻYCIA:
1. Dodaj 2 gramy na 100 litrów wody przy zakładaniu nowego zbiornika.
2. Następnie stosuj co 5-7dni, 1 gram na 100 litrów wody.
3. Zaleca się, aby dobrze wymieszać proszek w niewielkiej ilości wody w butelce przed dodaniem do akwarium. Aby uzyskać najlepsze efekty należy tak wymieszany proszek dodać równomiernie do wody akwarium, filtra i na media filtracyjne.
4. W komplecie miarka do szybkiego odmierzania 1g.


Wskazówki:
1. Preparat zawiera pożywkę dla bakterii, dlatego po użyciu będzie on widoczny.
2. Większe dawki preparatu mogą być używane w sytuacjach podmiany wody, bądź kiedy jakość wody jest bardzo niska i wymaga ona oczyszczenia.
3. Dla najlepszego efektu oczyszczania wody zalecamy jednoczesne stosowanie razem z "NitraAct".


Składniki:
PSB, Lactobacillus, Glycobacteria, Saccharomyces cerevisiae, Bacillus subtilis natto, clostridium butyricum, zwiazki probiotyków, związki Nitrosomas, Nitrobacter i kilka innych szczepów bakterii tlenowych.